top of page
Photo Studio Lights

Nyheter fra NT

Nominert til høythengende reklamepris

Forfatterens bilde: NT NettNT Nett

Oppdatert: 12. mai 2021

Når du må være der for andre, er vi der for deg.


I april i fjor var vi i vår første nedstenging og mye var usikkert. YS-forbundene valgte å synliggjøre seg med å lage en video med budskapet om at medlemmene tok vare på samfunnet, mens forbundene tok vare på medlemmene.


Denne reklamevideoen er nå nominert til SABRE EMEA Awards 2021i kategorien for omdømmebygging i forretningslivet!


Prisutdelingen er reklamebransjens "Oscar-utdeling" og det henger høyt å få en nominasjon i dette selskapet. YS vant også en tilsvarende pris for #jegerstatsansatt-kampanjen i 2016. Det er Geelmuyden Kiese som har laget videoen for oss.


Norsk Tollerforbund var dypt involvert i utformingen av budskapet og planlegging av kampanjen og fikk også god billedflate i den drøyt ett minutt lange videoen. Kampanjen ble i hovedsak kjørt på sosiale medier og fikk meget god respons.


Tusen takk til våre medlemmer som stilte opp for å delta i denne innspillingen!

Kampanjefilmen er nominert i kategorien Corporate Reputation, Institutional Image sammen med følgende:

  • All Russia Population Census. Digital Rebrand — Rosstat with CROS, CROS.Marketing

  • Kulas into the light — CEZ Group in Romania with Rogalski Damaschin Public Relations

  • "The Internet and my fire brigade"– How social media shape the image of the Austrian fire department — Austrian Fire Brigade Association with The Skills Group

  • UBS Women`s Wealth Academy — UBS with Farner Consulting

  • When you need to be there for others, we are there for you — YS with Geelmuyden Kiese


Du kan følge nominasjonen her: Ekstern lenke til SABRE EMEA 2021

Comentários


bottom of page